POMOC UKRAINIE
14/03/2022
W dniach 02–09 marca 2022 r. Szkolne Koło Wolontariatu działające w naszej szkole zorganizowało zbiórkę humanitarną dla obywateli Ukrainy, którzy zostali dotknięci wojną. Do akcji przyłączyły się całe rodziny uczniów, nauczyciele, a także osoby spoza społeczności szkolnej. Hojność darczyńców przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy ponad 20 pudeł najpotrzebniejszych w chwili obecnej artykułów: koców, odzieży, kosmetyków, chemii gospodarczej, środków opatrunkowych oraz żywności długoterminowej. Ku naszej wielkiej radości, wolontariusze każdego dnia mieli pełne ręce pracy przy sortowaniu, spisywaniu i pakowaniu przyniesionych produktów. Wszystkie dary przekazane zostały do gminnego punktu zbiórki humanitarnej dla Ukrainy w Pasierbcu.
Jedyną tamą, którą można postawić złu jest dobro! Dziękujemy za Wasze otwarte serca! Niech dobro do Was wraca!