„Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II

Nasza szkoła otrzymała Grant nr 3 z Funduszy Europejskich na realizację projektu pn.„Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Edukacyjny II. Realizacja wsparcia szkół i placówek oświatowych”

Baner Fundusze Europejskie Program Regionalny, Flaga Rzeczypospolitej Polskie, Mogo Małopolska, Logo Unia Europejska

Jego celem jest zniwelowanie u uczniów skutków pandemii COVID-19 poprzez wielowymiarowe wsparcie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz placówek systemu oświaty prowadzących kształcenie ogólne  w zakresie edukacyjnym i psychologicznym wspomagającym edukację i rozwój uczniów.

Realizacja zadania grantowego w naszej szkole polega na zakupie pomocy dydaktycznych o wartości 10000 złotych oraz prowadzeniu zajęć :

• w klasach I- III w zakresie edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej oraz języka angielskiego
  • w  klasach IV- VIII w zakresie matematyki i języka angielskiego.

Zajęcia mają za zadanie niwelowanie skutków pandemii poprzez wspomaganie uczniów w nadrobieniu braków edukacyjnych i emocjonalno-społecznych, uzasadnione sytuacją związaną z prowadzeniem nauki w formie zdalnej.

Termin zakończenia projektu to 31 maj 2023 r.

Plan zajęć